Wesele Twoich Marzeń

Limuzyna na ślub czy może inny środek transportu

Opublikowano dnia 31 Styczeń 2013

Ślub i wesele wymagają odpowiedniej oprawy. Sięga się po niecodzienne rozwiązania, mniej patrzy na koszty, więcej na efekty. Jedną z ważniejszych kwestii jest ta związana z transportem pary młodej do kościoła bądź urzędu stanu cywilnego. Limuzyna na ślub jest jedną z najpopularniejszych opcji, na jaką decydują się przyszli państwo młodzi.

By zrobić odpowiednie wrażenie

Limuzyna na ślub zdaje się być rozwiązaniem uniwersalny. Dziś wesela organizowane są z dużym rozmachem i podniosłość uroczystości z pewnością zostanie zaakcentowana, gdy to właśnie limuzyną młoda para podjedzie pod kościół bądź urząd stanu cywilnego. Limuzyna zwróci na siebie uwagę zarówno wśród mijanych kierowców jak i przechodniów. Będzie się także bardzo ładnie prezentować na zdjęciach ślubnych. Może być wykorzystana podczas sesji zdjęciowej.

Limuzyna na ślub wynajęta pozwala także na przebycie drogi na ceremonię ślubu w gronie najbliższych bez stresu, czy wszyscy się pomieszczą, czy w trakcie przejazdu nie ucierpią na tym kreacje ślubne i fryzury. Przestrzeń jaka jest do dyspozycji podróżnych w limuzynie gwarantuje swobodę. Para młoda może jechać ze świadkami, mogą im w tym przejeździe towarzyszyć rodzice. Wszystko zależy jak dużą limuzynę się wypożyczy. Jak się okazuje szczególnie w sezonie wakacyjnym i w miesiącach, w nazwie których występuje litera „r”, czyli w czasie kiedy najczęściej odbywają się śluby i wesela, nie jest tak łatwo wypożyczyć limuzynę. Warto o tym pamiętać i kwestię te odpowiednio wcześnie załatwić, choćby wstępną rezerwacją terminu.

Coś szalonego

Są pary młode, które nie chcą powielać utartych schematów, do których niewątpliwie należy limuzyna na wesele wynajmowana. Oryginalniejszy wydaje się im przyjazd do kościoła bądź urzędu stanu cywilnego bryczką, dyliżansem. Osoby zupełnie odcinające się od panującej mody, szybciej wsiądą na ciągnik niż do ekskluzywnego samochodu. Są też tacy, którzy chcą coś zaakcentować. Bardzo często osoby pełniące rożne funkcje zaliczane do kategorii służby, do ślubu jadą samochodem podkreślający sprawowaną profesję. Zdarza się widzieć w ten sposób przed ceremonią zaślubin wóz strażacki, radiowóz a nawet karetkę pogotowia. Może być samochód terenowy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W prostocie uroki

Są też tacy, którzy nie skupiają się na tym, czym pojadą do ślubu i nie wynajmują ani limuzyny, ani ekskluzywnego samochodu, ani nie sięgają po inne rozwiązania. Jadą tym, co aktualnie mają na stanie, opcjonalnie proszą o pomoc znajomych, którzy przy okazji wchodzą w funkcję kierowcy. Za to pilnują by na samochodzie pojawiła się gustowna wiązanka kwiatów. Sięgają po inne związane ze ślubem gadżety. W sieci nie brakuje pomysłów na dekoracje ślubne.